SMOKY MOUNTAINS DANCERS

  • "Vítame Vás na našich stránkach"
  • "Nahliadnite do našej ponuky vystúpení"
  • "Smoky Mountains Dancers Košice"
  • "Hľadáme nových členov - pridajte sa k nám"
  • "Pozývame Vás na naše najbližšie vystúpenie"

Countrybál 2017

Všetkých priaznivcov country hudby a tanca srdečne pozývame zabaviť sa na JARNÝ COUNTRYBÁL, ktorý sa uskutoční 21. apríla 2017 o 19:00 v Atelier caffé na Krivej 25 v Košiciach. Počas celého večera bude do tanca hrať hudobná skupina The Colt zo Spišskej Novel Vsi a o kultúrny program sa postará tanečná skupina Smoky Mountains Dancers. Príďte sa zabaviť, tešíme sa na Vás :)

 

 

 

 

Tance 2017

2. lekcia

Rodeo Man
Sofia4. lekcia

Show Me The Money

 

6. lekcia

Anything Goes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto z kurzov 2017

 

 

 

Propozície

Pozývame Vás na 15. ročník kurzu tancov Linedance Cup 2017. Kurz sa bude konať od 19.2.2017 do 9.4.2017, vždy v nedeľu od 16.00 do 18.00 v Átrium klube, Zuzkin park 4, Košice. Zápis sa uskutoční 19.2.2017 v Átrium klube, zápisné je 25 € na celý kurz. Teší sa na Vás tanečná skupina Smoky Mountains Dancers.

Linedance

Linedance i couple dance sú súčasťou moderného country tanca, ktorý sa tancuje na modernú country hudbu. Teda nie na klasickú country alebo americké tradicionály, ktoré poznáme všetci v podaní českých hudobných country skupín. Sú to tance, ktoré sa tancujú v skupinách, čím väčšia skupina ľudí, tým lepšia zábava a zážitky. Obsahujú niekoľko tanečných krokov, od najjednoduchších až k zložitým, ktoré sú pospájané do celkov. Tieto celé celky sa potom pravidelne opakujú. Tanečníci stoja v radoch a zástupoch ( z toho je odvodený názov linedance – tanec v radoch) a celá táto skupina sa rovnako pohybuje v priestore, čo vytvára zaujímavý vizuálny efekt. Linedance je určený pre jednotlivcov a couple dance pre páry.